Najnowsze wydania

Agro Expert poleca

dodatki-paszowe-zdrowsze-zwierzeta-zdrowszy-czlowiekWe współczesnej hodowli zwierząt gospodarskich trudno sobie wyobrazić otrzymywanie dobrych przyrostów i utrzymywanie zwierząt w dobrej kondycji bez odpowiedniego żywienia. Niestety, wraz z postępującą degradacją środowiska następuje także stopniowe pogarszanie jakości pasz stosowanych w hodowli zwierząt. Pożywienie zawiera mniejsze ilości ważnych dla prawidłowego rozwoju związków organicznych oraz minerałów. Dlatego, by zapobiec problemom związanym z ich niedoborami, warto stosować odpowiednie dodatki paszowe.
rolnik-nie-dostanie-kredytu-ani-na-rozwoj-ani-na-maszynyBanki mogą udzielać kredyty tylko do wysokości wartości gruntu – to za mało na inwestycje
eksperci-cushman-wakefield-wycena-nieruchomosci-rolnych-w-nowej-sytuacji-prawnejUstawa z dnia 14 kwietnia 2016 roku o wstrzymaniu sprzedaży nieruchomości Zasobu Własności Rolnej Skarbu Państwa (ZWRSP) oraz zmianie niektórych ustaw wprowadza dwie istotne zmiany dotyczące obrotu nieruchomościami rolnymi.        
niebawem-polagra-premieryNiebawem rozpocznie się kolejna odsłona Międzynarodowych Targów  Rolniczych POLAGRA-PREMIERY. W dniach 21-24 stycznia 2016 roku w Poznaniu zostaną zaprezentowane hity sprzedażowe na nowy sezon, które po raz pierwszy w naszym kraju zostaną pokazane właśnie w stolicy Wielkopolski. Tradycyjnie organizatorzy i wystawcy zapraszają do udziału nie tylko największe gospodarstwa i przedstawicieli handlu – dealerów z zakresu rolnictwa z Polski oraz z zagranicy, ale też właścicieli i zarządców mniejszych areałów rolniczych.    
absolutne-premiery-na-targach-polagra-premieryEuropejskim centrum innowacji i prekursorskich rozwiązań w nowoczesnym zarządzaniu gospodarstwem po raz kolejny staną się Międzynarodowe Targi Rolnicze POLAGRA-PREMIERY, które nie bez powodu odbywają się w styczniu. Termin jest idealny, by zaprezentować nowatorskie pomysły na 2016 rok. Stolica Wielkopolski stanie się mekką technologicznych nowinek prezentowanych przed rozpoczęciem prac polowych.    
podsumowanie-agro-show-2014XVI Międzynarodowa Wystawa Rolnicza AGRO SHOW 2014 już za nami. W ciągu czterech dni (od 19 do 22 września) imprezę zorganizowaną na terenie lotniska Bednary podobnie jak przed rokiem odwiedziło blisko 150 tysięcy osób.        
agro-show-2014-juz-wkrotceJuż po raz szesnasty odbędzie się Międzynarodowa Wystawa Rolnicza AGRO SHOW w Bednarach, objęta patronatem kwartalnika AGRO Expert.        
maszyny-cat-dla-rolnictwaJednym z wystawców targów Agrotech 2014 była firma Bergerat Monnoyeur. Na wewnętrznym stoisku zaprezentowano ładowarkę teleskopową Cat TH407C, a przed halą koparko-ładowarkę Cat 444F oraz ładowarkę kompaktową Cat 906 H2.              
agrotech-2014-absolutny-rekordW dniach od 7 do 9 marca 2014 r. odbyła się w Kielcach XX edycja Międzynarodowych Targów Techniki Rolniczej Agrotech, połączona z 14. edycją Targów Przemysłu Drzewnego i Gospodarki Zasobami Leśnymi Las-Expo. Obie imprezy zgromadziły ok. 600 wystawców i prawie 60 tys. zwiedzających.  
targi-polagra-premiery-zakonczone-sukcesemW dniach od 30 stycznia do 2 lutego br. na terenie MTP odbyła się 5. edycja Międzynarodowych Targów Mechanizacji Rolnictwa Polagra-Premiery. Dzięki dużej liczbie maszyn, z których wiele to prawdziwe nowości, a także bogactwu imprez towarzyszących, na długo pozostaną w pamięci uczestników.        
polagra-premiery-2014Najszersza oferta. Bogaty program. Już w dniach 30 stycznia – 2 lutego 2014 odbędzie się jedno z najważniejszych tegorocznych wydarzeń dla branży rolniczej – Międzynarodowych Targów Mechanizacji Rolnictwa POLAGRA PREMIERY. Zbliżająca się edycja ponownie odbędzie się na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.