O nas

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży maszynowej. Naszym klientom oferujemy fachowe w pełni profesjonalne doradztwo w zakresie właściwego doboru maszyny czy też ciągnika. Nasza załoga uczestniczy w wielu corocznych szkoleniach u producentów maszyn co przekłada się na pełen profesjonalizm. Co to oznacza dla naszych klientów? Przede wszystkim brak obawy, że kupili – dobrali coś źle, że coś jest nie tak, że jest jakiś niesmak. To powoduje, iż jesteśmy bliżej Was. Jest to dla nas ważne. Celem jest zapewnić właśnie tą więź. Zarówno teraz przy zakupie jak i potem podczas wieloletniego użytkowania. Chcemy by nasz kontakt trwał latami.

 

Nasi doświadczeni handlowcy jak trzeba to dojadą wszędzie. Indywidualnie podejdą do potrzeb, do możliwości finansowych tak, aby zakupy były jak najbardziej przemyślane.

 

Zapewniamy wszelką pomoc w finansowaniu maszyn. Dysponujemy finansowaniami fabrycznymi. Współpracujemy z wieloma instytucjami finansowymi co pozwoli wybrać w pełni dostosowane finansowanie do potrzeb nabywcy. Oferujemy finansowania naszych wybranych produktów już od 0%, posiadamy finansowania do 10 lat. Raty mogą być  miesięczne, kwartalne, półroczne, roczne, a nawet odroczone, gdzie pierwsza spłata jest dopiero za rok. To wszystko jest ustalane indywidualnie. Nasi partnerzy bankowi bezpłatnie dojadą i przedstawią najbardziej dogodne finansowanie. To nic nie kosztuje wystarczy spróbować, by ostatecznie wybrać dobrze.

 

Jeśli tylko klient sobie życzy zakupione maszyny czy też ciągniki dostarczymy tam, gdzie trzeba, uruchomimy, przeszkolimy z obsługi, a w przyszłości zapewnimy serwis klasy premium. To tylko od Was zależy.

 

Wykonujemy wszelkie naprawy serwisowe maszyn ciągników, kombajnów. Naprawiamy zarówno maszyny sprzedane przez nas jak i innych. Dysponujemy nowoczesnym warsztatem z wszelkimi narzędziami jak i posiadamy wszelkie narzędzia diagnostyczne – komputery, interfejsy itd. Na wszelkie naprawy serwisowe wraz z wymienionymi przez nas częściami udzielamy gwarancji. 

 

Kłaniamy się nisko i zapraszamy.